مدیرعامل نفت آبادان: با سرجیو برای ادامه همکاری به توافق رسیدیم

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان از توافق با پائلو سرجیو برای ادامه همکاری در لیگ نوزدهم اطلاع داد.

مدیرعامل نفت آبادان: با سرجیو برای ادامه همکاری به توافق رسیدیم

علی عیسی زاده در گفت وگو با خبرنگاران منطقه خوزستان، اظهار کرد: با توجه به این که نفت آبادان در فصل هجدهم با راهنمایی سرجیو توانست انتظارات ما را برآورده کند، طی صحبتی که با او برای تمدید قرارداد داشتیم به توافق رسیدیم.

وی ادامه داد: با توجه به این که سال جاری تغییرات بسیاری در تیم داشتیم، نتایج تیم قابل رضایت بود. همچنین تاکنون سابقه نداشته است که صنعت نفت در لیگ برتر به چهار برد متوالی دست پیدا کند که خدا را شکر در فصل هجدهم به این مهم رسیدیم.

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان گفت: صنعت نفت در هفته های انتهای لیگ برتر آن تیم مدنظر شد و عملکرد خوبی داشت. در فصل هجدهم نفت کمترین گل خورده را داشت و عملکرد حاکی از انسجام لازم در بیشتر خطوط تیم به ویژه خط دفاع است.

وی با اشاره به دیدار پرگل این تیم برابر سایپا در هفته انتهای، بیان کرد: در این دیدار سرجیو از شش بازیکن بومی و جوان از جمله غبیشاوی، دریس، مجدمی، تهامی و احمد شریعت در ترکیب تیم استفاده کرد که اعتماد او به بازیکنان بومی که از اول فصل در دستور کارش بوده، قابل ستایش است. سرجیو سال جاری به بازیکنان بومی، جوان و محصول آموزشگاه باشگاه بها داد که ثمره آن نتایج بسیار خوب صنعت نفت در شش هفته انتهای لیگ برتر با درخشش نفرات بومی بود.

وی اضافه کرد: به هر حال نفت برای امتیازگیری با سرجیو احتیاج به زمان داشت. از روزی که با با این مربی پرتغالی قرارداد بستیم نیز هم من و هم هیأت مدیره به کار او اعتقاد داشتیم. او زحمات بسیاری برای تیم کشید و از نزدیک شاهد کوشش های او و برنامه ریزی هدفمند و دقیقش برای تیم بودیم.

عیسی زاده با بیان این که سال جاری نفت آبادان نسبت به سال های گذشته با بودجه خیلی کمتری پا به لیگ گذاشت، گفت: سال جاری با کاهش هزینه ها و بودجه روبرو بودیم ولی خدا را شکر این موضوع در عملکرد نیم تأثیر نگذاشت و نتایج راضی کننده بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا صنعت نفت در لیگ نوزدهم می تواند در کورس قهرمانی باشد؟ بیان کرد: اگر شرایط فراهم گردد و بتوانیم تیم را تقویت کنیم، این مهم شدنی است. اسکلت تیم را حفظ خواهیم کرد و بازیکنان جوان و باتجربه نیز با ما خواهند ماند، ضمن اینکه باید کوشش کنیم سه چهار بازیکن خوب دیگر هم جذب کنیم. همچنین از بین بازیکنان خارجی که سال جاری با ما بودند، شاید دو، سه بازیکن در لیگ نوزدهم همراه ما با باشند.

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان با بیان اینکه از تمام مسؤولان آبادان که حامی تیم بودند و در شرایط سخت ابتدایی لیگ ما را تنها نگذاشتند و باور داشتند که نفت می تواند به روزهای خوب برسد و مشوق تیم بودند تشکر می کنم، گفت: همچنین از کسانی که نقد یک طرفه داشتند و ما را تحت فشار قرار دادند تا عزمان را جزم کنیم تا خلاف نظرشان را به اثبات برسانیم، قدردانی می کنم.

وی در انتها اعلام کرد: کوشش می کنیم تا در لیگ نوزدهم با همدلی و انسجام نتایج خوبی را به دست آوریم. همواره هدف ما شاد کردن دل مردم آبادان بوده است و از طرفداران تیم نیز انتظار داریم که با صبر و حوصله و یکدل کنار تیم باشند و باور داشته باشند که نفت با همدلی می تواند نتایج خوبی را رقم بزند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مدیرعامل نفت آبادان: با سرجیو برای ادامه همکاری به توافق رسیدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل نفت آبادان: با سرجیو برای ادامه همکاری به توافق رسیدیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید