فال روزانه 20، 05، 1398

فال روزانه یک شنبه 20 مرداد 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 20 مرداد به جهان آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی با اصالت، مدیر و مدبر، با اراده، با وقار و بسیار حساس هستید. دوستان و اعضای خانواده تان از اینکه شما را در زندگی خود دارند بسیار شاد هستند و به شما افتخار می نمایند، با این همه شما گاهی سلطه جو و زورگو می شوید و این اصلا خوب نیست! سال جاری باید سعی کنید عادت ولخرجی را کنار گذاشته و پول هایتان را با دقت و برنامه ریزی بیشتری خرج کنید. سال جاری دوره بسیار خوبی در زندگی شما شروع خواهد شد که با موفقیت های بسیار در زمینه های مختلف همراه خواهد بود، با این حال باید مواظب باشید که تا جای ممکن از بحث و درگیری با دیگران، به ویژه آنهایی که دوستشان دارید، خودداری کنید. شما در تمام طول سال دوست های جدیدی پیدا خواهید کرد که برخی از آنها در رسیدن شما به منافع مادی نقش مهمی خواهند داشت. شما سال جاری در سرمایه گذاری دقت و توجه فوق العاده ای خواهید داشت و بهترین انتخاب های ممکن را انجام خواهید داد، تا حدی که شاید حتی دیگران هم از شما بخواهند که به آنها برای سرمایه گذاری در زمینه های سودآور یاری کنید. به وسیله فروش و یا اجاره املاکتان سود زیادی را به دست خواهید آورد. سعی کنید از اوایل سال تا جای ممکن پول هایتان را پس انداز کنید تا برای مخارج غیر مترقبه ای که اواخر سال برایتان پیش خواهند آمد آمادگی لازم را داشته باشید. آنهایی که هنوز مجد هستند سال جاری حتی اگر شخص مورد علاقه شان را پیدا نمایند هم شانس زیادی برای ازدواج نخواهند داشت. اگر فرزندی دارید سال جاری با دیدن موفقیت های او احساس غرور خواهید کرد. ماه های شهریور، بهمن و تیر بهترین و مهم ترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه 20، 05، 1398

امروز شما با شنیدن خبرهای جدید بسیار هیجان زده خواهید شد. این خبرهای جدید ممکن است شامل آمدن افراد جدید و یا تجهیزات جدید به صحنه زندگیتان باشد. شاید هم یک پروژه کاملا جدید و یا دوره های کاری که حتی فکرش را هم نمی نموده اید روزی به شما برسند را به دست آورید. این یک فرصت طلایی برای شماست و از آنجا که با مهارت ها و دانش شما هم خوانی دارد می توانید به بهترین صورت از این فرصت بهره ببرید. اطمینان حاصل کنید که وقتتان را بی فایده تلف نمی کنید و تمام کوشش خود را برای رسیدن به هدفتان انجام می دهید. این فرصت یک تغییر بزرگ در زندگی شما و اطرافیانتان خواهد بود .

یک رویداد اجتماعی یا یک تجمع گروهی ممکن است شما را با افرادی دوست داشتنی آشنا کند. این افراد در حرفه های جالبی مشغول هستند. ممکن است دوستی را که مدت هاست او را ندیده اید و شاید او را فراموش نموده اید دوباره ببینید . اگر در رابطه عاشقانه با کسی نیستید فردی را که برای شما بسیار جذاب است ملاقات خواهید کرد . امروز روز پر هیجان و پویایی برای شما خواهد بود . اگر درهایی به آینده ای روشن تر به سوی شما باز شد زیاد تعجب نکنید. اول از اینکه اطرافیانتان قابل اعتماد هستند مطمئن شوید، سپس عقایدتان را با آنها در میان بگذارید. این کار به آرام کردن شما یاری شایانی خواهد نمود.

افراد شگفت انگیزی را ملاقات خواهید کرد و اطلاعات جدید و تکان دهنده ای را دریافت می کنید که بر زندگی شما تاثیری حیاتی دارند. شاید در فکر تغییر دادن شیوه زندگیتان باشید، در چنین شرایطی یک گروه مذهبی ممکن است برایتان بسیار جالب و جذاب باشد. جذابیت این گروه به حدی است که شما را به عضویت در آن ترغیب می نماید. منتظر یک بحث بسیار جالب با یک شخص مهم و صاحب قدرت باشید. کتاب های پر معنا و مفهوم و خواندنی های دیگری مثل مجله های مختلف می توانند به روند باز کردن ذهن شما و روشن شدن فکرتان سرعتی دو چندان ببخشند. به یاد داشته باشید که دیگران مسئول اشتباهات زندگی شما نیستند.

اطلاعاتی که شما از دیگران و حتی از درون قلب خودتان به دست می آورید می توانند شما را وادار به همکاری در پروژه هایی نمایند که دورنمای خوش بینانه ای دارند. این پروژه ها ممکن است مرتبط با شغل شما یا وابسته به گروهی خاص باشند که شما در آن عضویت دارید و یا حتی شاید به تنهایی توسط شخص شما انجام شوند. برای شما این فعالیت ها جالب هیجان انگیز و لذت بخش خواهند بود. فرصت های جدیدی برای اینکه خودتان را به فردی حرفه ای تبدیل کنید و یا مهارت های خود را نشان دهید برایتان پیش خواهند آمد . بهتر است از آنها بهره ببرید وگرنه این فرصت ها مانند دیگر فرصت هایی که از آنها استفاده ننموده اید بر باد می روند.

آیا می خواهید که به مکان جدیدی نقل مکان کنید؟ اگر چنین است این نقل مکان راستا کل زندگیتان را معین خواهد نمود. شاید اطلاعات جدید و غیر منتظره ای درباره راه های ممکن برای کسب درآمد به دستتان برسد. این کسب درآمد به شما یاری می نماید که از نظر مالی بر روی پاهای خود بایستید. فرصت های جدیدی به وجود می آیند که تغییر عظیمی در شیوه زندگیتان ایجاد می نمایند. این فرصت ها که بر اساس لیاقت شما به وجود آمده اند، سکوی پرتاب شما به سوی صندلی بالاتر اجتماعی و مالی خواهند بود. با جدیت به دنبال پیشرفت در همه زمینه ها باشید چرا که زمان پیشرفت فرا رسیده است.

حساسیت فوق العاده شما در رابطه با یک موضوع خاص باعث شده است که نتیجه گیری های اشتباهی در خصوص آن داشته باشید و واقعیت ماجرا را نبینید یا نپذیرید. شما بی آن که تمام واقعیت ها را بدانید و یا درک کنید شروع به فرضیه پردازی می کنید و این روش باعث می گردد که بدترین احتمالات ممکن را در نظر بگیرید و در نتیجه نگران و آشفته شوید. احساسات خود را تحت کنترل دربیاورید و واقع بین باشید. حقیقت با آن چیزی که در ذهن شما می گذرد خیلی فرق دارد. امروز ممکن است بین شما و فرزندتان اختلافاتی پیش بیایند. کمی خودتان را جای او بگذارید، وقتی همسن او بودید چنین رفتارهایی از جانب والدین تان چه تأثیری روی شما می گذاشت؟

فعالیت های گروهی یا رویداد های اجتماعی در محل زندگیتان شما را با افراد جدید و جالبی آشنا خواهند کرد. چه بسا شما با آنها رابطه دوستی برقرار کنید. اهداف مشترک شما و آنها و همچنین علایق مشترکتان ممکن است برنامه هایی را پی ریزی نمایند که منجر به شروع پروژه های بلند پروازانه ای خواهند شد. اگر همه اعضای گروه کارهایشان را با جدیت انجام دهند، هر آنچه با حمایت آنها انجام می دهید به احتمال زیاد به موفقیت شما ختم خواهد شد. عصر امروز سعی کنید با شریک زندگیتان وقتتان را به شادی بگذرانید و برای تفریح بیرون بروید. صبر شما در مواجهه با مسائل بسیار زیاد است پس کارهایتان را با صبر و حوصله انجام دهید .

امروز از همه طرف اطلاعات جدیدی به سوی شما روانه خواهند شد. کتاب ها، مجلات، تلویزیون، اینترنت و حتی مکالماتی که با اطرافیانتان دارید اطلاعات جالبی را برای شما به همراه خواهند داشت که بعضی از آنها تأیید نماینده افکار و تصورات قبلی خودتان هستند. حس ششم شما امروز خیلی خوب عمل می نماید و بینشتان در کنار آنچه از دیگران یاد می گیرید غوغایی به راه خواهند انداخت. افکارتان را حتما یک جا یادداشت کنید چون حتما بعدا به فکر عملی کردن ایده هایتان خواهید افتاد و اگر آنها را ننوشته باشید به یادشان نخواهید آورد. کمی رسیدگی به وضعیت ظاهریتان حال و هوایتان را حسابی تغییر خواهد داد.

امروز احساسات آشفته ای که شاید ندانید از کجا آمده اند تمام روز شما را با خود درگیر خواهند کرد و تأثیراتی منفی روی عملکرد شما به ویژه در زمینه کاری خواهند داشت. اگر می خواهید این اوضاع روزتان را خراب نکند خودتان را برای رویارویی با اتفاقات غیرمنتظره آماده کنید. کلید موفقیت شما در این است که واکنش های تند و شدید از خودتان نشان ندهید. هر چه بیشتر خونسردی خود را حفظ کنید و شاد و سرزنده باشید همه چیز بهتر پیش خواهد رفت. قبل از واکنش نشان دادن به هرچیزی کمی صبر کنید و حداقل از یک تا ده بشمارید و نفس های عمیق بکشید. مطمئن باشید این روش نتایج فوق العاده ای را برایتان به همراه خواهد آورد.

شما احساس می کنید که در ارتباط با بعضی مسائل به آزادی بیشتری احتیاج دارید. اینکه این آزادی را چه کسی یا چه چیزی از شما گرفته است زیاد فرق نمی نماید. خواه احساساتتان شما را محدود نموده باشند، خواه هنجارهای اجتماعی یا روابط خانوادگی، شما دوست دارید که خودتان را از این قید و بندهایی که احساس می کنید رها کنید، با این حال بهتر است مواظب باشید کار اشتباهی نکنید که بعدا از آن پشیمان شوید. در رابطه عاطفی جدیدی که به تازگی شروع نموده اید باید مواظب باشید احتیاجی که به صمیمیت و نزدیکی به طرف مقابلتان احساس می کنید باعث نگردد رفتاری از خود نشان دهید که شما را در چشم او کوچک کند.

شاید امروز مجبور شوید جذابیت ذاتی و ذکاوت منحصر به فرد خود را به کار بگیرید تا با چالشی سخت روبرو شوید. شما سعی دارید مسئله ای که پیش رویتان قرار گرفته است را نادیده بگیرید و با لبخندی ساختگی سعی کنید حواستان را به چیزهای دیگری معطوف کنید که شما را به چالش نمی کشند. شاید این رویکرد شما را برای مدتی کوتاه از رویارویی با مسائلتان نجات دهد، اما دیر یا زود مجبور خواهید بود با واقعیت روبرو شوید و راهی برای حل مسائل خود بیابید. حس ششم شما امروز راه های خیلی خوبی را برای بهتر کردن وضعیت مالیتان در اختیار شما قرار خواهد داد. این ایده های ناب را نادیده بگیرید.

امروز شرایطی غیر عادی ممکن است به وجود بیایند که در افکار خلاقانه شما تغییر جهتی جدی را به وجود خواهند آورد. با به کار گیری اطلاعاتی که دیگران در اختیارتان می گذارند و به اشتراک گذاری اطلاعاتی که خودتان دارید ممکن است فرصت های غیر منتظره ای برای تغییر دادن شغل، خانه و یا چیز دیگری که برایتان از اهمیت بالایی برخوردار است برایتان فراهم شوند. پیش از هر اقدام جدی و تصمیم قطعی خوب فکر کنید. در سرانجام روز سعی کنید با شخصی که دوست دارید خلوت کنید و در رابطه با مسائلی که در طول روز پیش آمده اند با او صحبت کنید، اما یادتان باشد فقط در خصوص مسائل کاری حرف نزنید.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 20، 05، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 20، 05، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید