آنالیز کلیات طرح سازمان نظام روزنامه نگاری ایران در کمیسیون فرهنگی

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: کلیات طرح سازمان نظام روزنامه نگاری ایران آنالیز شد.

آنالیز کلیات طرح سازمان نظام روزنامه نگاری ایران در کمیسیون فرهنگی

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت وگو با خبرنگاران، گفت: رسیدگی به طرح جامع جمعیت و تعالی خاتمه یافت.

نماینده مردم تهران در مجلس از آنالیز و تصویب مواد 16 و 29 طرح جمعیت و تعالی خانواده سخن گفت و اضافه نمود: بر اساس مصوبات کمیسیون دولت مکلف است حق اولاد خانواده های ایرانی دارای فرزندان دو قلو و بیشتر را به میزان سه برابر به ازای هر قل پرداخت کند همچنین دولت مکلف شد یارانه خانواده های دارای فرزند چند قلوی محروم و نیازمند را مبتنی بر معرفی نامه صادره سازمان بهزیستی کشور به سازمان هدفمندی یارانه ها را دو برابر سایر خانواده های ایرانی پرداخت کند.

وی اضافه نمود: براساس مصوبه دیگر دولت مکلف شد فقط یکبار به زوج هایی که 15 تا 20 سال تمام داشته و ازدواج دائم نموده اند، هدیه ازدواج پرداخت کند. میزان و نوع این هدیه در آئین نامه اجرایی که توسط وزارت ورزش و جوانان و سازمان برنامه و بودجه تعیین و هر ساله در لایحه بودجه سالانه درج می گردد.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از آنالیز کلیات طرح سازمان نظام روزنامه نگاری ایران سخن گفت و اضافه نمود: کمیسیون فرهنگی طرح مذکور را به عنوان کمیسیون فرعی مورد آنالیز قرار داد. در این جلسه یک موافق و یک مخالف درباره کلیات طرح مذکور به اظهار نظر پرداختند اما به دلیل طولانی بودن مباحث رأی گیری به جلسه بعد موکول شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آنالیز کلیات طرح سازمان نظام روزنامه نگاری ایران در کمیسیون فرهنگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز کلیات طرح سازمان نظام روزنامه نگاری ایران در کمیسیون فرهنگی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید