وقوع تیراندازی در ویرجینیا با چندین مجروح

چندین نفر بر اثر تیراندازی در شهر ویرجینیا بیچ واقع در ایالات متحده مجروح شدند.

وقوع تیراندازی در ویرجینیا با چندین مجروح

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، منابع محلی آمریکایی بامداد شنبه از وقوع تیراندازی مقابل یک دادگاه در مرکز شهر ویرجینیا بیچ واقع در ایالت ویرجینیا اطلاع دادند.

رسانه های آمریکایی گزارش دادند که ارزیابی هایی اولیه از مجروح شدن چندین نفر در این تیراندازی حکایت دارد. پلیس محلی و نیروهای امنیتی به مکان حادثه اعزام شدند.

البته در گزارش ها حول محل حادثه تناقض وجود دارد. بعضی رسانه ها می گویند تیراندازی مقابل یک دادگاه اتفاق افتاده و بعضی دیگر می گویند مقابل ساختمان شماره دو شهرداری ویرجینا بیچ صورت گرفته است.

با اینکه پلیس از نزدیک شدن اصحاب رسانه به محل تیرندازی جلوگیری می نماید اما خبرنگاران حاضر در صحنه می گویند حداقل 4 نفر را دیده اند که به شدت مجروح شدند. با این حال برآورد ها از وجود تعداد بیشتری مجروح و حتی کشته حکایت دارد.

پلیس شهر ویرجینیا بیچ طی بیانیه ای که در رسانه ها منتشر کرد، فقط به بیان اینکه چند نفر زخمی شدند اکتفا کرد. پلیس این شهر همچنین از بازداشت مظنون به تیراندازی اطلاع داد.

با اینکه طبق اعلام پلیس، فرد مظنون به تیراندازی بازداشت شده اما منطقه حالت امنیتی به خود گرفته و تعداد زیادی از خودروهای زرهی و امدادی در محل حادثه حضور دارند و از نزدیک شدن شهروندان به آنجا ممانعت می نمایند.

شبکه خبری راشاتودی به نقل از یک رسانه محلی گزارش داد که تا کنون دو نفر بر اثر این تیراندازی جان خود را از دست داده اند اما این آمار هنوز از سوی مراجع رسمی تایید نشده است.

انگیزه یا هویت ضارب هنوز معین نشده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "وقوع تیراندازی در ویرجینیا با چندین مجروح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقوع تیراندازی در ویرجینیا با چندین مجروح"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید