فناوری جدید چراغ های واکنشی فولکس واگن!

وبسایت چرخان: تکامل به سمت جلوی چراغ های خودروها هرروزه بیشتر از دیروز به چشم آمده و به همین مناسبت نیز، شرکت فولکس واگن مشغول کار بر روی چراغ های خودرویی به اصطلاح واکنشی LED است که نسل بعدی چراغ های ین شرکت را تشکیل خواهند داد.

فناوری جدید چراغ های واکنشی فولکس واگن!

به تازگی، فولکس واگن چراغ های جلو و عقبی را از یک خودروی نامعلومش به نمایش گذاشته است. چراغ هایی که علاوه بر روشن کردن دید راننده در جاده ها و با ترکیب سطوحی که نامش را می توان توانایی گذاشت، می توانند مسئولیت ایمنی خودرو را نیز به اندازه توانایی های خود بر عهده بگیرند.

تصاویری که از چراغ های عقب این فولکس واگن ناتعیین مشاهده می کنید، با طراحی و گرافیک چراغ های هیچ یک از مدل های موجود در خط فراوری فولکس واگن تطبیق نمی گردد؛ اما تصاویر زیر مربوط به خودروی تیگوان شاسی بلند بوده که این چراغ ها نیز با طرح جدید این شرکت جور درنمی آیند؛ اما ممکن است این چراغ های جذاب را در جدیدترین مدل گلف 2020 بتوان دید.

پس چه گلف جدید این چراغ ها را به تن کند یا خیر، این چراغ های نسل بعدی فولکس واگن درراه اند؛ اما منظور از چراغ های واکنشی چیست؟ به طور خلاصه می توان گفت که تعداد 30,000 نقطه نورانی متفاوت به همراه چراغ های LED قدرتمند درون این طراحی جای گرفته تا بتواند علاوه بر مسئولیت کلیشه ای روشن کردن سطح جاده، تصاویر گرافیکی را نیز از خود به نمایش بگذارد.

از طرف دیگر، چراغ های عقب LED می توانند در موقعیت های خاص، به رانندگان دیگر علائمی را نشان داده و یا هنگام پارک کردن نیز، خطوط پارکینگ را روی زمین شبیه سازی نمایند. این فن آوری ازجمله نوآوری هایی است که در راستای پیشبرد خودروهای خودران و ارتباط خودرو با خودرو و خودرو با زیرساخت های شهر به کار می رود.

فولکس واگن هنوز اطلاعاتی در خصوص تاریخ عرضه این چراغ ها روی یک خودرو و همچنین نامی از یک خودروی تعیین نبرده است، اما هرچه که است، این نوآوری جذابیت هرچه بیشتری به صنعت خودرو خواهد بخشید.

منبع: برترین ها

به "فناوری جدید چراغ های واکنشی فولکس واگن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فناوری جدید چراغ های واکنشی فولکس واگن!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید