روایت جورج کلونی از یک داستان آخرالزمانی

جورج کلونی قرار است اقتباسی سینمایی از رمان صبح بخیر، نیمه شب را برای کمپانی نتفلکیس کارگردانی و یکی از نقش های اصلی آن را ایفا نماید.

روایت جورج کلونی از یک داستان آخرالزمانی

به گزارش ایسنا به نقل از ورایتی، این فیلم بر اساس رمان صبح بخیر، نیمه شب نوشته لیلی بروکس دالتون به عنوان یکی از بهترین کتاب های سال 2017 و با فیلمنامه ای از مارک ال. اسمیت ساخته گردد.

داستان این رمان آخرالزمانی درباره داستان های موازی آگوستین (با بازی جورج کلونی) یک دانشمند تنها در قطب جنوب و یک فضانورد است که کوشش می نماید با زمین بازگردد و آگوستین نیز در کوشش برای برقراری ارتباط با این فضاپیماست.

کلونی در کنار گرنت هسلا تهیه کنندگان این فیلم هستند و قرار است مراحل فیلمبرداری این فیلم که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده از ماه اکتبر امسال میلادی شروع گردد.

مدیر بخش سینمایی کمپانی نتفلیکس نیز درباره این پروژه گفت: پس از دو دهه آشنایی و همکاری با جورج کلونی، نمی توانم به فردی بهتر از وی برای اقتباس سینمایی از این داستان فوق العاده فکر کنم. این کتاب اثری قدرتمند و تأثیرگذار است و فیلمنامه مارک اسمیت نیز به زیبایی نوشته شده است. این داستان درباره ماهیت انسانی است و می دانم که مخاطب جهانی نیز عاشق آن خواهند شد، همچنان که من پس از خواندن کتاب چنین حسی داشتم.

این اولین باری است که کلونی با سرویس های اینترنتی چون نتفلیکس برای ساخت یک فیلم بلند همکاری می نماید. وی اخیراً چند قسمت از سریال Catch-22 را برای شبکه هولو کارگردانی نموده بود و نقشی نیز در آن ایفا نموده بود.

کلونی تاکنون فیلم های اعترافات یک ذهن خطرناک (2002)، شب بخیر و پیروز باشید (2005)، کلاه چرمی ها (2008)، عید مارس (2011) و مردان تاریخی (2012)، مانی مانستر (2016) و سابربیکن (2017) را در مقام کارگردان مقابل دوربین برده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "روایت جورج کلونی از یک داستان آخرالزمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت جورج کلونی از یک داستان آخرالزمانی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید