صعود سه شمشیرباز ایران به جدول اصلی مسابقات جایزه بزرگ مسکو

به گزارش خبرنگاران، دیدارهای مرحله مقدماتی مسابقات شمشیربازی جایزه بزرگ مسکو امروز آدینه برگزار گردید. در جریان این رقابت ها و درگروه اول علی پاکدامن هر 6 حریف خود را شکست داد و پیروز شد به صورت مستقیم راهی جدول اصلی و 64 نفره گردد. محمد فتوحی هم در گروه 18 با کسب پنج برد به صورت مستقیم به جدول اصلی راه یافت.

صعود سه شمشیرباز ایران به جدول اصلی مسابقات جایزه بزرگ مسکو

محمد رهبری دیگر شمشیرباز کشورمان است که به جدول اصلی صعود کرد. البته رهبری در مرحله مقدماتی صاحب سه برد و سه باخت شد و به همین دلیل برای صعود به جدول اصلی در مرحله 128 نفره به مصاف نماینده ای از فرانسه رفت. رهبری این حریف خود را با نتیجه 15 بر 14 شکست داد و مجوز صعود را گرفت.

در همین مرحله اما فرزاد باهر ارسباران برابر حریف خود مغلوب شد. این شمشیرباز بعد از اینکه در گروه 14 صاحب سه برد و سه باخت شد، در جدول 128 نفره برابر نماینده بلژیک مغلوب شد و نتوانست صعود کند.

پیش از وی نیما زاهدی هم از صعود به جدول اصلی مسابقات جایزه بزرگ مسکو بازمانده بود. زاهدی در مرحله مقدماتی با متحمل شدن 4 باخت و کسب تنها 2 پیروزی حذف شد.

به گزارش خبرنگاران، مجتبی عابدینی دیگر نماینده ایران در مسابقات جایزه بزرگ مسکو است. وی در گروه چهارم با حریفانی از آژانتین، ایتالیا، کانادا، روسیه، انگلستان و ژاپن همگروه بود اما به دلیل مصدومیت از انجام رقابت با آنها امتناع کرد.

دیدارهای جدول 64 نفره مسابقات شمشیربازی جایزه بزرگ مسکو فردا شنبه برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "صعود سه شمشیرباز ایران به جدول اصلی مسابقات جایزه بزرگ مسکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود سه شمشیرباز ایران به جدول اصلی مسابقات جایزه بزرگ مسکو"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید