سود میلیون دلاری از غذا خوردن در یوتیوب!

وبسایت تابناک باتو: به تازگی سبک جدیدی در یوتیوب رواج یافته که صاحب کانال، در حال صحبت کردن با مخاطبانش درباره موضوعات مختلف، مقادیر قابل توجهی از غذا را می خورد.

سود میلیون دلاری از غذا خوردن در یوتیوب!

بنا به گزارش روزنامه سان انگلستان، به این سبک و روش مُکبانگ گفته می گردد و نخستین بار در کره جنوبی انتشار یافته است. مُکبانگ از ترکیب دو کلمه کره ای 먹는 به معنی خوردن و 방송 که به معنی پخش (پخش تلویزیونی) ساخته شده است.

دختران و پسران جوان در فرآیند مکبانگ وعده های غذایی خیلی زیاد را که کالری آن تا 4000 هم می رسد را در مقابل چشم مردم به صورت زنده و مستقیم می خورند.

این کار از کره جنوبی شروع شد و حالا به خارج از قاره آسیا و به انگلستان و ایالات متحده آمریکا رسیده است. کاربران می گویند مشاهده این فیلم های عجیب به آن ها یاری می نماید تا استرسشان را کاهش دهند و بر این باورند که تماشای افرادی که غذا می خورند باعث می گردد تا احساس نمایند که خودشان در حال خوردن غذا هستند. چرا که غذا خوردن شاخصه خوشبختی در نزد بعضی مردم دنیا به شمار می رود.

بعضی از ستاره های مُکبانگ میلیون ها پوند را به وسیله یاری های مردم و تبلیغات در قبال ویدئو های ویژه دریافت می نمایند. بعضی از آن ها تا 7 هزار پوند در ماه به دست می آورند تا جایی که با همین عادت عجیب امپراتوری رسانه ای برای خود دست و پا نموده اند.

خانم کریستی کاستون، وبلاگر مُکبانگ از تگزاس و مالک کانال YummtBitesTv در یوتیوب، می گوید با مکبانگ دو برابر شغل سابقش که از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر بود، درآمد کسب نموده است.

طبیعتاً چنین عادت عجیبی روی سلامتی تأثیر منفی می گذارد. نیکلاس پییری مالک کانال Nikocado Avocado مدّعی است که بعد از مُکبانگ از اختلال در هضم غذا و اختلالات خواب رنج می برد و قبل از مُکبانگ این مسائل را نداشته است.

با وجود این، نیکلاس قصد ندارد از مکبانگ دست بردارد، بلکه می خواهد وقتی به هدفش رسید و فالوئرهایش بیشتر شدند، یک رژیم لاغری درست و حسابی بگیرد.

منبع: برترین ها

به "سود میلیون دلاری از غذا خوردن در یوتیوب!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سود میلیون دلاری از غذا خوردن در یوتیوب!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید