برانکو: سرنوشت بازی فردا را بازیکنان و طرفداران تعیین می نمایند، احتمال بازگشت بعضی بازیکنان قبلی وجود دارد

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد، سرنوشت بازی فردای این تیم مقابل ماشین سازی تبریز را بازیکنان و طرفداران تعیین خواهند کرد.

برانکو: سرنوشت بازی فردا را بازیکنان و طرفداران تعیین می نمایند، احتمال بازگشت بعضی بازیکنان قبلی وجود دارد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس مقابل ماشین سازی تبریز در هفته بیست ونهم لیگ برتر فوتبال، گفت: ماه مبارک رمضان را به مردم ایران تبریک می گویم. ما در این ایام بازی خواهیم کرد و از علاقه مندان به خاطر دنبال کردن بازی ها تشکر می کنم. پندار خمارلو گفت که چون آخرین بازی و نشست خبری است از زحمات خبرنگاران تشکر کنم، اما باید بگویم بازی با السد قطر را هم داریم! دو بازی آخر را داریم و عملاً قهرمان با آخرین سوت داور مشخص می گردد.

با پیروزی در بازی فردا یک قدم دیگر به سومین قهرمانی پی درپی نزدیک می شویم

وی در ادامه اضافه نمود: ما از تیم دوم جدول سه امتیاز بیشتر داریم و خیلی بهتر است که بتوانیم در بازی فردا نیز پیروز شویم تا یک قدم دیگر به سومین قهرمانی پشت سرمان نزدیک شویم. نمی خواهم درباره تیم ماشین سازی که احترام زیادی برایش قائلم، صحبت کنم. این تیم انگیزه فراوان و بازیکنان جوانی دارد، بازیکنانی که پر از انگیزه هستند.

در بازی فردا بازیکنان و طرفداران مشخص نماینده خواهند بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطر نشان کرد: در بازی فردا بازیکنان و البته طرفداران مشخص نماینده خواهند بود، طرفدارانی که ما سال جاری از آنها فوق العاده استفاده کردیم، طرفدارانی که بهترین هستند و اطمینان داریم که فردا نیز در استادیوم حضور خواهند داشت تا برد ما را جشن بگیرند. ما هم باید از طرفداران مان بابت حمایت هایی که تا به حال داشته اند، تشکر کنیم.

اطمینان دارم بازیکنانم با انگیزه فراوان در بازی فردا به میدان می روند

برانکو با اشاره به غایبان تیمش در بازی فردا گفت: علیرضا بیرانوند در این بازی محروم است و غایب خواهد بود. محمد انصاری و حسین ماهینی نیز همچنان به دلیل مصدومیت نمی توانند به میدان بروند. البته بشار رسن از ناحیه زانو درد دارد، ولی بقیه بازیکنان سالم و سرحال هستند و اطمینان دارم با انگیزه فراوان برای بازی فردا به میدان خواهند رفت.

سرنوشت بازی فردا را بازیکنان و طرفداران مشخص خواهند کرد

وی در واکنش به این پرسش که امروز صحبتی با بازیکنان داشتید که بخشی از آن مربوط افرادی است که دوست ندارند پرسپولیس قهرمان گردد، گفت: امروز مثل همواره جلسه ای با بازیکنان داشتم. به آنها گفتم بازی فردا نه احتیاج به مربی دارد، نه مدیریت و نه حتی کادر فنی، دیداری است که بازیکنان و طرفداران سرنوشت را مشخص می نمایند و انتظار داریم که بعد از بازی همه با هم شادی کنیم. شاید باشند کسانی که دل شان نخواهد قهرمان شویم، اما مهم این است که ما می خواهیم قهرمان شویم.

اینکه بعضی دوست نداشته باشند ما قهرمان شویم طبیعی است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به طرح موضوعی از خبرنگاری مبنی بر اینکه فرید بهزادی کریمی، بازیکن ماشین سازی گفته بود تبریزی ها دوست ندارند پرسپولیس قهرمان گردد، خاطر نشان کرد: طبیعی است که این بنده خدا دوست نداشته باشد ما قهرمان شویم و اگر قهرمان شویم شادی نخواهد کرد، همان طور که ما با موفقیت های تیم های دیگر شادی نمی کنیم.

انتظار یک بازی درست و حسابی مقابل ماشین سازی را داریم

برانکو در رابطه با اینکه ممکن است ماشین سازی فردا شیوه تدافعی به کار بگیرد، توضیح داد: مطمئن نیستم که این تیم بسته بازی کند. من بازی ماشین سازی با سپاهان را دیدم که بازی خوبی انجام دادند و این طور نبود که سپاهان به راحتی ببرد. ما فردا انتظار یک بازی درست و حسابی داریم.

لیستی به باشگاه نداده ام

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا لیست بازیکنان فصل آینده اش را به باشگاه داده است یا خیر، گفت: این سؤال مربوط به امروز نیست، اما پاسخ آن را می دهم. من لیستی به باشگاه نداده ام. امروز به بازیکنان گفتم که همه شما قرارداد دارید و بعضی نیز دو تا سه سال قرار دارید. تنها محمد نادری است که به صورت قرضی به پرسپولیس آمده است. در قرارداد بعضی بازیکنان آپشن هایی دیده می گردد و بعضی نیز قرارداد طولانی دارند. این مسئله بهترین دلیل است که به بازیکنان بگوییم چقدر به آنها اطمینان داریم و این بازیکنان در حد پرسپولیس هستند. پرسپولیس احتیاج به نگرانی بابت آینده اش ندارد.

احتمال بازگشت بعضی بازیکنان قبلی وجود دارد

برانکو درباره اینکه آیا امکان بازگشت بعضی بازیکنان پیشین پرسپولیس به این تیم وجود دارد، مطرح کرد: تمام بازیکنان حرفه ای هستند و قرارداد دارند. اگر پیشنهادی برای بازیکنان ما برسد باشگاه آماده مذاکره خواهد بود، پیشنهادی که شرایطی بهتر از حضور در پرسپولیس را داشته باشد. با توجه به این شرایط احتمال بازگشت بعضی بازیکنان قبلی وجود دارد.

اینکه بازیکنان ما از تیم های خارجی پیشنهاد داشته باشند، طبیعی است

وی ادامه داد: به طور مداوم صحبت می گردد که علیرضا بیرانوند پیشنهاد دارد، شجاع خلیل زاده از قطر پیشنهاد دارد و در گذشته نیز علی علیپور و محمد انصاری از چین پیشنهاد داشتند. طبیعی است بازیکنانی که در فینال بازی های آسیایی بازی نموده باشند، با پیشنهاداتی روبرو شوند. تیم های لیورپول و تاتنهام هم به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیده اند. قطعاً بازیکنان آنها هم پیشنهادهایی دارند و این پروسه ها عادی است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که با توجه به اینکه در هفته آخر باید در شهرستان جم با پارس جنوبی بازی کنید و این باعث می گردد تا جشن قهرمانی هم در این شهر برگزار گردد و آیا اینکه مایل نبودید جشن قهرمانی تان در بازی فردا و در استادیوم آزادی برگزار گردد، گفت: بهترین حالت همواره این است که بتوانیم مقابل طرفداران مان جشن بگیریم، اما قانون و مقررات وجود دارد و نمی توان آن را عوض کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برانکو: سرنوشت بازی فردا را بازیکنان و طرفداران تعیین می نمایند، احتمال بازگشت بعضی بازیکنان قبلی وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: سرنوشت بازی فردا را بازیکنان و طرفداران تعیین می نمایند، احتمال بازگشت بعضی بازیکنان قبلی وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید